Günümüzün çalışma modeli artık uzaktan çalışma sistemidir. Müşterilerimize iş sürekliliğini ve verimliliğini aktif biçimde koruyacakları çözümler sunuyoruz.

Şirketinizin uzaktan çalışma modeline ne kadar uygun olduğunu merak ediyorsanız, uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden uzaktan çalışma danışmanlığı almalısınız?

İş-yaşam dengesi

Çalışanlarınızın ofis ortamı dışında günlük çalışma faaliyetlerini, iyileştirilmiş
iş-yaşam dengesi ile yürütülebilmesine imkan sağlamak için uzaktan çalışma danışmanlığı alabilirsiniz.

Yönetim

Uzaktan veya hibrit çalışma modeliyle işe alım yapmak, üst düzey yetenekleri elde tutmak ve uzaktan ekiplerin nasıl yönetilmesi gerektiğini belirlemek için uzaktan çalışma danışmanlığı alabilirsiniz.

Performans yönetimi

Uzaktan çalışma ile performans yönetimini doğru bir şekilde yaparak üretkenlik seviyelerini artırmak ve geliştirilebilir alanları tespit etmek için uzaktan çalışma danışmanlığı alabilirsiniz.

Verimlilik

Mevcutta uzaktan veya hibrit çalışma modeliyle çalışırken verimliliği ve sürdürülebilir iş modelini oluşturarak stratejik yönetim sağlamak için uzaktan çalışma danışmanlığı alabilirsiniz.

 

Uzaktan çalışma ile performans yönetimi nasıl yapılır?

  • Gerçek ofiste yapılan performans yönetimi ve kpı’ların dijital ortamda da uygulanmasını sağlıyoruz.
  • Gerektiğinde yönetim araçları ve okr yazılımları kullanarak, kpı’lar da dâhil olmak üzere performans ölçümüne yardımcı oluyoruz.
  • Video konferans ve doküman sisteminde kullanılan araçlar ile şirket yönetiminde kullanılan yazılım sistemi araçlarını, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sizleri gördüğü yeni ofis düzeni olarak konumlandırıyoruz.

Uzaktan çalışma neden önemli?

 

Ulaşım

Tamamen uzaktan çalışma modelini uygulayan bir çalışan için yol ve trafik sorunları ortadan kalkmış olur. Mevcut enerjinin tümü işe aktarılarak ulaşımın neden olduğu kayıplar yaşanmaz.

Dijitalleşme

Şirketler ister istemez daha dijital ortamlara doğru kaymış olur. Tüm dokümanların ve toplantıların dijitalleşmesiyle birlikte kayıt ve kurumsal hafıza tarafında avantajlar sağlanır.

Sistem kullanımı

Doküman, toplantı ve chat gibi sistemler iletişimi koparmamak ve iş akışının sorunsuz ilerlemesi için uzaktan çalışmada daha verimli kullanılır. Bu sayede çoğu iş hızlıca hallolur.

Sağlık

Şu anda halen devam eden bir salgın söz konusu, bu yüzden evden çalışmanın en büyük avantajı sağlıktır. Sağlık riskleri, uzaktan çalışmayla beraber minimuma iner.

Zaman tasarrufu

Ofise gidilmediği ve ulaşım problemi olmadığı için daha verimli bir çalışma ortaya çıkar ve zaman kaybından oluşan aksaklıklar yaşanmaz. Zaman kayıpları ortadan kalkmış olur.

Belirli saatler

Geçmişte toplantıya ve ofise ulaşma süreleri, başlama ve bitiş saatlerini olumsuz yönde etkilemekteydi. Uzaktan çalışma sayesinde online toplantılarda geç kalma problemleri büyük oranda azalır.